close
چت روم

فال روزانه-امروز چهارشنبه 28 خرداد ماه 1390

فال روزانه-امروز چهارشنبه 28 خرداد ماه 1390

فال روزانه-امروز چهارشنبه 28 خرداد ماه 1390

فال روزانه-امروز چهارشنبه 28 خرداد ماه 1390
فال روزانه-امروز چهارشنبه 28 خرداد ماه 1390
آموزش و کدنویسی فایل های گرافیک وردپرس گالری عکس قالب سایت
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
 • Kamyabtarinha.com
 • دانلود اهنگ شاد احمد سعیدی حالم خوبه
 • آلبوم جديد عباس قادري به نام نازگلكم
 • خرید سریال های نوروزی 91
 • دانلود آهنگ کاش اینجا بودی از بابک رهنما
 • دانلود گلچین مداحی سید جواد ذاکر محرم 90
 • آهنگ جدید آرش خان احمدی - اشاره
 • آهنگ جدید حامد محمود زاده - آدم برفی و اگه بودی
 • دانلود فیلم سینمایی ورود آقایان ممنوع با لینک مستقیم
 • عکسهای بازیگران زن ایرانی - آبان 90
 • محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

  فال روزانه-امروز چهارشنبه 28 خرداد ماه 1390

  این مطلب رو در جمعه 27 خرداد 1390 ساعت: 12:27 در سایت قرار داده است.

   فال روز شنبه ۲۸ خرداد ۹۰

  4674c788c890344a82bdb01c26b65cf0 فال روز شنبه 28 خرداد 90

   

   

  فروردین: شما در این رویا به سر می‌برید که برای دست یافتن به ﺁرزوهای بزرگ باید از گذشته و از زمان‌هایی خیلی دورتر تلاش می‌کردید و در حال حاضر برای این کار بسیار دیر است، اما لازم است بدانید هیچ گاه دیر نیست، شما حتی امروز نیز می‌توانید کارهایتان را ﺁغاز کنید. شما به دلیل این که فرد یا افرادی با شما در صحبت‌هایتان موافق نیستند، به همین دلیل این موضوع باعث شده است که شما تا حدودی گوشه گیر شوید، در مورد تمایلات و خواسته‌های درونی‌تان بیش از حد با دوستان‌تان صحبت می‌کنید بهتر است این کار را ترک کنید.

  اردیبهشت: شما زندگی را بیش از حد ساده و سهل گرفته‌اید، به همین دلیل مشکلاتی ممکن است برایتان پیش بیاید. به صحبت‌های دیگران خیلی اهمیت می‌دهید و از خودتان اراده‌ای ندارید، بخصوص  اگر شخصی باشد که شما او را دوست داشته باشید در این صورت بدون هیچ گونه چون و چرایی صحبت‌های او را قبول می‌کنید. با احتیاط بیشتری رفتار کنید زیرا ممکن است راه زندگی شما به خاطر این کوتاهی‌تان تغییر کند.

  خرداد: هنگامی‌که شخصی به شما صحبتی را می‌گوید یا رفتاری را می‌کند  که از رفتار او ناراحت شده‌اید ، به شدت عصبانی می‌شوید و دیگر قدرت کنترل خود را از دست می‌دهید. بهتر است به خود مسلط باشید و به سادگی، صحنه زندگی را ترک نکنید. در این روزها کمی خود خواه شده اید و اطرافیان‌تان را که برای شما زحمات فراوانی را متحمل شده‌اند را  به سادگی فراموش کرده‌اید، شما مدیون ﺁنان هستید، به ﺁنها نیز اهمیت بدهید.

  تیر:  زندگی اجتماعی و حرفه‌ای شما با مشکلات زیادی مواجه شده است  مشکلاتی که حتی شما اصلا فکر ﺁنها را نمی‌کردید. شما برای این که جرات و اعتماد به نفس خود را زیاد کنید عادت کرده‌اید که در کارهایتان کمی مستبدانه عمل کنید اما بهتر است این کار را ترک کنید زیرا دوره مستبدانه بودن گذشته است و برای این که افرادی که زیر دست شما هستند یا حتی همکاران‌تان، به صحبت‌هایتان عمل کنند باید با ﺁنها یکی باشید نه این که بین خود و ﺁنها جدایی بیافکنید.

  مرداد: شما در روزهای گذشته دچار حالت‌هایی از افسردگی شده بودید البته در حال حاضر نیز کمی این حالت را حفظ کرده‌اید اما نسبت به روزهای گذشته‌تان بسیار این حالت در شما کاهش پیدا کرده است. شما به صحبت‌ها و نصیحت‌های دیگران که می‌شنوید عمل می‌کنید و موفقیت‌هایی که تا کنون کسب کرده بودید نیز تا حدودی به همین دلیل است. برای این که کاری را ﺁغاز کنید به  دنبال هیچ محرکی نباشید، شما باید خودتان این محرک را در خودتان بیدار کنید.

  شهریور: شما به دنبال شروع کسب و کار یا فعالیتی هستید که شما را تا حدودی از محیط خانه دور کند و بیشتر وقت خود را در محیط بیرون بگذرانید. اما به نظرتان این کار غیر ممکن می‌رسد زیرا احساس می‌کنید در محیط خانه به شما احتیاج دارند به همین دلیل تا حدودی بر سر دو راهی قرار گرفته‌اید. اما نگرانی شما بی مورد است زیرا شما دارای توانایی فوق العاده‌ای هستید که می‌توانید بین فعالیت‌های بیرون و داخل منزل‌تان به راحتی تعادل برقرار سازید.

  مهر: شما می‌خواهید کارها و فعالیت‌های تازه‌ای را ﺁغاز نمایید اما برای این کارها جرات و جسارت لازم را ندارید. بهتر است بدانید تمام افرادی که موفق شده‌اند ﺁنها نیز مثل شما روزی جرات شروع و استارت کارهای را نداشتند و با این که می‌دانستند در خلا هستند و از ﺁینده‌شان خبری نداشتند، اما این کارها را ﺁغاز کردند. صحبت‌هایی را که در قلب خود دارید و فقط مختص به شما می‌شوند زیرا این مسائل فوق العاده خصوصی هستند را نباید با اشخاص دیگر در میان بگذارید زیرا به ضرر شما تمام می‌شود.

  ﺁبان: شما در تصمیم گیری‌های مهم زندگی خود نقشی زیادی ندارید یا این تصمیمات برای شما گرفته می‌شود یا این که خودتان تمایلی ندارید برای ﺁینده‌تان برنامه ریزی کنید به همین دلیل هر حرفی را که بقیه به شما می‌گویند برایتان تفاوتی ندارد، صحبت‌هایشان درست باشد یا نادرست فقط ﺁنها را اجرا می‌کنید. این قدر بی انگیزه به کارهایتان ادامه ندهید برای ادامه زندگی‌تان باید انگیزه داشته باشید تا موفق شوید.

  ﺁذر: شما در این روزها استرس‌های فراوانی را در قلب خود احساس می‌کنید به همین دلیل نمی‌توانید کارهایتان را انجام دهید و بسیاری از کارهای شما ناتمام بر روی زمین مانده‌اند. مهم این است که در تمام تصمیماتی که می‌گیرید موفق شوید مهم این است که شما تمام تلاش خود را برای پیشبرد کارهایتان انجام داده‌اید.

  دی: شما هنگامی که صحبت‌هایتان را با دیگران دارید برای نتیجه و تاثیرات ﺁن نگران هستید به همین دلیل در بیشتر مواقع سکوت احتیار می‌کنید. بهتر است تا این حد به موضوعات بد بین نباشید زیرا با بد بینی که دارید بسیاری از شانس‌های خود را از دست خواهید داد. با قاعده‌های زندگی هم گام شوید.

  بهمن: در روابط خانوادگی خود تا حدودی دچار مشکل شده اید به همین دلیل بسیار ناراحت و غمگین شده‌اید و دیگر توان و قدرت ادامه کارهای اجتماعی‌تان را ندارید. شما به خانواده‌تان بیش از حد اهمیت می‌دهید تا حدی که تمام منافع، هیجانات، خوشبختی‌های خود را به خاطر ﺁنها به هدر داده اید و خود را از تمام ﺁنها محروم کرده‌اید. بین زندگی خودتان و زندگی اعضای خانواده‌تان تعادل برقرار سازید.

  اسفند: شما مدام به خود امیدواری می‌دهید که حتما فردا از امروز بهتر است، اینکه شما به ﺁینده‌تان امیدوار هستید بسیار مثبت و انگیزه ساز است، اما لازم است که گام‌های مثبتی را نیز در این مسیر بردارید. شما تا حدودی سطحی بین شده‌اید. تنها تفکر در رابطه با مسائل و مشکلات راه حلی را پیش پای شما نمی‌گذارد باید برای این کار قدم‌هایی را بردارید و فعالیت‌هایی را اجرا کنید

   

   استخاره آنلاین X استخاره آنلاین امروز شنبه 28 خرداد 90 X استخاره امروز X انواع فال و طالع بینی X جدیدترین فال X جدیدترین فال ديدن اتفاقات امروز X حال فال خاندنی X ديدن اتفاقات امروز X روزانه فال جدید هر روز شم X سایت فال X سایت فال حافظ X سایت فال روزانه X سایت فال قهوه X سایت فال هفته X سایت فال و طالع بینی X شنبه 28 خرداد X شنبه 28 خرداد 90 X طالع 28خرداد 90 X طالع بینی امروز X طالع بینی امروز شما X طالع بینی امروز شما شنبه 28 خرداد 90 X طالع بینی امروز شنبه 28 خرداد 90 X طالع بینی روزانه X طالع بینی روزانه شما X طالع بینی روزانه شما شنبه 28 خرداد 90 X طالع بینی روزانه شنبه 28 خرداد 90 X طالع بینی هر روز شما X عکس X فال X فال 16 june 2011 X فال 16 ژوئن X فال 16 ژوئن 2011 X فال آنلاین X فال آينده X فال استخاره X فال امروز X فال امروز 28/3/90 X فال امروز 28خرداد 90 X فال امروز شما X فال امروز شما شنبه 28 خرداد 90 X فال امروز شنبه 28 خرداد X فال امروز شنبه 28 خرداد 90 X فال امروز من X فال با معنی X فال براي ديدن آينده X فال جديد امروز X فال جديد روز X فال جدید X فال جدید روزانه X فال جدید فال جدید X فال جدید هر روز شما X فال حافظ X فال حال X فال خاندنی X فال خرداد 90 X فال رایگان X فال روز شنبه 28 خرداد 90 X فال روز شنبه 28 خرداد ۹۰ X فال روز شنبه 28خرداد 90 ، فال روز 28 خرداد 90 ، فال روزانه شنبه 28 خرداد 90 ، فال روز90/3/28 ، فال روزانه 90/3/28 ، فال فردا ، فال فردا شنبه 28 خرداد ، فال فردا 28 خرداد 90 ، فال امروز شنبه28 خرداد 90 X فال روزانه X فال روزانه شما X فال روزانه شما شنبه 28 خرداد 90 X فال روزانه شنبه 28 خرداد 90 X فال شما X فال شنبه 28 خرداد 90 X فال فال 16 june 2011 X فال فردا X فال فرداي شما X فال فرداي من X فال معتبر X فال من X فال هاي جديد X فال هر روز X فال هر روز شما X فال هفته X فال و طالع بینی X فال و طالع بینی امروز شنبه 28 خرداد 90 X فال واقع روز X فال ژوئن

  موضوع: متفرقه,فال و طالع بینی ,فال,فال روزانه,
  برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  تعداد بازديد : 524
  نظرات()

  مطالب مرتبط

  شهریور
  یوزر و پسورد نود32 برای امروز 1390/3/29
  دست نوشته های عاشقانه میلاد تهرانی
  شعر های مخصوص اس ام اس و پیامک عاشقانه و جدید تیرماه 1390
  اس ام اس شب های آرزو
  یوزر و پسورد امروز نود 32 26/3/1390-16/6/2011
  دلایل مستند برای خودکشی !
  رازهای شخصیتی متولدین ماههای مختلف | مطالب و تست روانشناسی
  روش تهیه ی سالاد برنج فرانسوی
  مراسمی از شعرخوانی رهبر انقلاب به زبان عربی

  بخش نظرات این مطلب

  این نظر توسط ho3in در تاریخ 1390/3/27 و 13:08 دقیقه ارسال شده است

  ممنون خوب بود.
  به وبلاگ من هم سر بزنید.
  www.hamase.rozblog.com
  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
  کامنت گذاری آنلاین در وبلاگ ها با بلاگــ لیچ : http://www.blogleech.com

  این نظر توسط sina در تاریخ 1390/3/27 و 12:41 دقیقه ارسال شده است

  سلام دوست عزیز وبلاگ جالبی دارین اگه میخواهی امار وبلاگتان دوبرابر شود کافیست کد لینک باکس ما را در اخر ویرایش قالب وبلاگتان قرار دهید و سپس لینکتان را ارسال کنید تا امار تان را افزایش دهی توجه کنید که اول کد لینک باک را در قالب وبلاگتان قرار دهید سپس لینک خود را ارسال کنید تا لینک شما تایید شود
  ممنون
  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
  کامنت گذاری آنلاین در وبلاگ ها با بلاگــ لیچ : http://www.blogleech.com


  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی
  کلیه حقوق مادی و معنوی نزد (( خرید سریال های نوروزی 91,خرید سریال دست بالای دست,خرید سریال چک برگشتی,خرید سریال فراموشی,خرید سریال کسی خوابه )) محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از مطالب پیگرد قانونی دارد.
  خرمشهر کیدز لاولی کیدز پسران شیاطین سیاه